ISSN 1335-8715

12-08-2006   Lukáš Krivošík   EUtópia   verzia pre tlač

O akcii a reakcii

Michal Havran ml. vytvára (v článku Ľavicové reakcionárstvo v Európe, SME 4.8.06) obraz, podľa ktorého Robert Fico zapadá do trendu znovuzrodenia starej ľavice, ktorá sa nestará ani tak o práva homosexuálov či kvóty pre ženy a Rómov ako o sociálne problémy. Noví ľavičiari sú pritom spoločensky konzervatívni, nezriedka chodia do kostola a neboja sa ani slova „národ“, ak s nacionalizmom priamo nekoketujú. Havran ml. správne pomenúva trend, no nesprávne jeho príčiny.

Reakcia na príspevok

RE: Petrovi Frisovi a ostatnym etatistom a moralistom
autor: LIBERTARIAN
pridané: 21-08-2006 13:07


jg :
"Nastastie realita moc nepraje ani tzv "konzervativcom", takze mozeme spokojne nazivat pod vladou Fica. Meciara a Slotu. Myslim ze vacsina tu pritomnych konzervativcov si nezasluzi nic lepsie. "

- Realita NEPRAJE ??? Lenze vacsine tych konzervativcov VYHOVUJE nazivat pod vladou Fica. Meciara a Slotu. Podla prieskumu ver.mienky 12% volicov KDH si prialo koalicnu vladu Fica, Meciara a KDH !!! Aj P.F. k nim zrejme - podla nazorov- patri.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group