ISSN 1335-8715

14-10-2003   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Chcete pomôcť Slovensku? Nechoďte do politiky!

Hovorí sa, že kto v mladosti nebol ľavičiarom, nemal srdce. Ak by to bola pravda, asi by sme museli skonštatovať, že nám tu v poslednom desaťročí vyrástla generácia s kamenným srdcom - tá totiž väčšinovo nadŕža pravici. Presnejšie by asi bolo, keby sa o mladých hovorilo ako o idealistoch s revolučnými sklonmi a o starých ako o pragmatických reakcionároch.

Reakcia na príspevok

RE: Panovi Deweymu
autor: Dewey
pridané: 17-10-2003 15:27


"vadi zasadne vsetko co povie praviciar"
Vobec nie! Ide o to, akym sposobom pristupuje clovek k hladaniu rieseni. Ide o to, ci je clovek ochotny akceptovat celu sirku vychodisk, ide o to, ci neriesi vlastne plytke sukromne zaujmy, ci v argumentacii nenahraza inteligentne skumanie za nespochybnitelne doktriny. A tento pristup nema s pravicovostou-lavicovostou nic spolocne.{ta je vymedzena konkretnymi rieseniami}
Sebapropagacia za kazdu cenu(nadacia F.A.Hayeka) na takych nezmyselnostiach odtrhnutych od reality ako "den danovej slobody" hovori za vsetko.
Kto je vlastne ta nadacia F.A.Hayeka s medialnym nafuknutim - PhDr. Oravec a Ing. Svejna...a pravdepodobne zopar tych mladych o ktorych som pisal...To je onen slavny think-tank?!
Stara struktura?…ako poviete ;-)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group