ISSN 1335-8715

12-08-2006   Lukáš Krivošík   EUtópia   verzia pre tlač

O akcii a reakcii

Michal Havran ml. vytvára (v článku Ľavicové reakcionárstvo v Európe, SME 4.8.06) obraz, podľa ktorého Robert Fico zapadá do trendu znovuzrodenia starej ľavice, ktorá sa nestará ani tak o práva homosexuálov či kvóty pre ženy a Rómov ako o sociálne problémy. Noví ľavičiari sú pritom spoločensky konzervatívni, nezriedka chodia do kostola a neboja sa ani slova „národ“, ak s nacionalizmom priamo nekoketujú. Havran ml. správne pomenúva trend, no nesprávne jeho príčiny.

Reakcia na príspevok

RE: Lukas
autor: marian
e-mail: roman@skylan.sk
webstránka: http://zoznam.sk
pridané: 17-08-2006 9:54


Peter nezabudaj, ze prave ty si tu sprofanoval slovo "liberal" ako kladivo na kazdeho, kto nepatri do uzkej skupiny katolickych tradicionalistov. Kto este aj Palkovi a papezovi vycital, ze su liberalmi?


Ved to je pravda , ze papezi po ll . VK su liberali O tom je dokazov za vagon A stav na Slovensku to len dokazuje , kde si dnes uz nikto z cirkevnych predstavitelov ani len netrufne uvazovat na temu chudoba v takej forme ako ci chudobny nie je sam zodpovedny za svoju chudobu , ci urobil nieco preto , aby zmenil pre neho nepriaznivy stav Miesto toho nekonecne presviedcanie , ze ta chudoba je vlastne cnost a ich amoralne spravanie nie je take zle .
Je to dha tema , co sa vlastne deje . O zodpovednosti jednotlivca ani nehovoriac .


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group