ISSN 1335-8715

12-08-2006   Lukáš Krivošík   EUtópia   verzia pre tlač

O akcii a reakcii

Michal Havran ml. vytvára (v článku Ľavicové reakcionárstvo v Európe, SME 4.8.06) obraz, podľa ktorého Robert Fico zapadá do trendu znovuzrodenia starej ľavice, ktorá sa nestará ani tak o práva homosexuálov či kvóty pre ženy a Rómov ako o sociálne problémy. Noví ľavičiari sú pritom spoločensky konzervatívni, nezriedka chodia do kostola a neboja sa ani slova „národ“, ak s nacionalizmom priamo nekoketujú. Havran ml. správne pomenúva trend, no nesprávne jeho príčiny.

Reakcia na príspevok

L.K. : ???
autor: LIBERTARIAN
pridané: 15-08-2006 11:39


Lukas Krivosik :

Tvoj postoj uz "skoro" poznam. Vo financnych, materialnych otazkach si anti-etatista, skoro libertarian. V otazkach ludskych slobod si etatista, konzervativec. Lenze tieto dve stranky sa nedaju celkom odtrhnut od seba. SLABY stat v ekonomickej oblasti by SILNYM a bohatym obcanom nemohol diktovat "moralne" a ine podobne obmedzenia. Nemohol by korumpovat rodiny , nemal by dosah na "podporu porodnosti", nemohol by davat vyssie dane na eroticke casopisy, alkohol, nemal by dosah na potlacanie distribucie drog, na nedelny predaj v hypermarketoch, ......

Co ty povies na toto "rozdvojenie osobnosti" ???


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group