ISSN 1335-8715

09-08-2006   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Bludy o liberálnej ekonómii

Často aj ekonomicky vzdelaní ľudia vyslovujú voči liberálnym ekonomickým školám výhrady, v ktorých im pripisujú niečo, čo tieto školy nehlásajú. Za nezmyselné a protirečivé argumenty potom skrývajú vlastné ideologické výhrady proti slobodnému trhu a slobodnému obchodu.

Reakcia na príspevok

RE: ano
autor: Peter Surda
e-mail: surda@shurdix.com
webstránka: http://www.shurdix.com
pridané: 13-08-2006 2:13


Vies Lukas, aj ja mam voci kope skupin predsudky. Ale napriek tomu sa ku kazdemu jednotlivcovi spravam jednotlivo, a jeho moralne kvality neposudzujem podla toho, co robi v posteli, akou recou hovori alebo ku komu sa modli. Muzsky homosexualny styk sa mi nepaci a povazujem ho tiez za neprirodzeny. Zensky sa mi paci a ci je prirodzeny ma nezaujima ;-). Ale v podstate je to ich vec, a nie moja. Minuly tyzden som spoznal jedneho homosexuala, je to moj sused. Je uplne normalny chalan a nevidim dovod, aby som sa k nemu spraval inac ako k heterosexualom. Dnes sme boli spolu nakupovat, ukazal som mu kde je tu supermarket.

Kopa znamych ludi je homosexualov. Napriklad George Takei, poznas ho ako Hikaru Sulu v povodnom Star Treku. A specialne pre Petra Frisa: Sir Ian McKellen, co hral Gandalfa. Hahaha, gandalf je gej! (sorry, tu poslednu veticku som si nemohol odpustit, prosim ospravedlnte detinske chovanie).

S pozdravom,
Peter


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group