ISSN 1335-8715

09-08-2006   Lukáš Krivošík   Slobodný trh   verzia pre tlač

Bludy o liberálnej ekonómii

Často aj ekonomicky vzdelaní ľudia vyslovujú voči liberálnym ekonomickým školám výhrady, v ktorých im pripisujú niečo, čo tieto školy nehlásajú. Za nezmyselné a protirečivé argumenty potom skrývajú vlastné ideologické výhrady proti slobodnému trhu a slobodnému obchodu.

Reakcia na príspevok

RE: Mojzis a monogamia
autor: jg
pridané: 12-08-2006 6:06


Ako obycajne, opat tvoj nekonzistentny blabol. Ak by sa clenovia OSN demokraticky dohodli a napadli neplatiaci stat, tak by to bol equivalent. Ale mas pravdu v tom, ze aj tak by to bolo to iste ako s vyholencami. A bavime sa o AK spolocenstve statov, nie o ovladanych ludoch vnutri statov. Okrem toho, ked uz tak velmi chces, ak niekto nezaplati dane taktiez je vystaveny nasiliu, ktore podstatne prevysuje hodnotu od neho vynucovanych prispevkov.
Neotravuj s feudalizmom. Situacia sa jasne vyvijala za poslednych 100 rokov k medzistatnemu anarchokapitalizmu a s ucinnejsimi zbranami stale rychlejsie. A mozes sa aj posrat, blbecek, nic s tym nenarobis. Zmier sa s realitou. Svetovy mier bude ohrozeny, ak budu vlady statov rozmyslat ako ty, vyholenec s basebalovou palkou, a budu sa snazit inicializovat nasilie proti sebe koli nejakej demokracii.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group