ISSN 1335-8715

05-06-2005   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Kultúra - odpoveď na slovenskú otázku

Slovo „kultúra“ je v posledných dňoch skloňované vo všetkých pádoch. Bývalé tváre Slovenskej televízie sa spojili do „Iniciatívy za verejnoprávnosť“ a nekultúrnosť slovenského národa zhodili na plecia jediného muža: Richarda Rybníčka.

Reakcia na príspevok

kultura
autor: papageno
e-mail: papageno@pobox.sk
pridané: 17-06-2005 9:23


R.R samozrejme nemoze sa stav kultury v SR.Mozeme si zan mi sami....
Nemyslim si ze pan Markovic bol pod lampu arogantny ale azda ked je niekto nahnevany a ma argumenty uz je arogantny??
Co urobil R.R. nastupom do STV vykopol 75% zamestnancov (aj ked treba uznat ze prezamestnanost tam bola)a to dokonca leteli ludia v regionoch stredu a vychodu slovenska ktori si pri svojej uzkej specializacii len sotva najdu zamestnanie.
Jeho dalsim krokom bolo ze dostal peniaze od statu.
Nuz a potom vizia.Tiez genialna.ved to prezentoval aj p.Para-vsetko odvijaju od financii a tak aj to aj vyzera na obrazovke.Super star, Domaca horucka,Jednotka na jednotkum,Vadkerti show a ine podobne nezmysly.A to nehovorim o Poste pre teba atd.....
Ozaj nebezal R.R nedavno k Meciarovi??????takze hadzat vycitky ze sa signatari vyzvy spojili s Jarjabkom a Caplovicom je neslusne.Rybnicek ako spravny oportunista urobil to iste.Najhorsie je ze na oportunne infekcie lieky zaberaju zle.
Nedavno bola tusim v BB prehliadka horskych filmov.Organizatori chceli vitazne filmy odprezentovat v STV.Videli sme ich? veru nie! a preco? nuz dovod je prozaicky lebo geniovia-manageri z STV nemaju zaujem o zalezitosti s ktorej nekvapne.Nuz tak si vitazne filmy pozru divaci, ale nie nasi ale Rakuski pretoze tamojsia televizia veru zaujem mala.Pre mna to svedci o vsetkom
Este sa bavime o kulture a STV?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group