ISSN 1335-8715

13-06-2005   Martin Pener   EUtópia   verzia pre tlač

Šľachetné myšlienky a pomýlená cesta

Do Bruselu pred pár dňami zavítal netradičný hosť. Nebol to nik iný ako Bono Vox – líder skupiny U2. So šéfom Európskej komisie zotrval v dlhšom srdečnom rozhovore. Bono Vox loboval za výrazné zvýšenie (rozvojovej) pomoci Európskej únie Afrike. Chalanisko to nepochybne myslí úprimne.

Reakcia na príspevok

RE: Afrika a Afričania
autor: Lukas Krivosik
pridané: 16-06-2005 13:24


Chcete pomoct Afrike, pani? Pozrite sa na aktualny summit EU. Brusel a Pariz sa snazia Britov presvedcit, aby dali viac penazi Unii a tak umoznili Spolocnej polnohospodarskej politike zabijat este viac africkych farmarov.

Ak tu niekto bojuje nepriamo za Afriku, tak Tony Blair, ktory podmienuje zrusenie britskeho rabatu francuzskymi ustupkami v spolocnej polnohospodarskej politike.

Co sa tyka zmiznutia chudoby, teoreticky by to mozne bolo. Ale uplne sa chudobu zlikvidovat nepodari. Pretoze vzdy sa najdu Ficovia, Benove, Castrovia a Chavezovia, vzdy bude na svete aj chudoba.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group