ISSN 1335-8715

22-09-2003   Lukáš Krivošík   EUtópia   verzia pre tlač

Európska os zla

Kresťanskodemokratickí politici, ktorí založili EÚ, mali jednoduchý cieľ: aby v Európe konečne prestali rinčať zbrane. Toto sa im podarilo, posunuli kontinent do postmodernej éry, kde už žiadna vojna medzi členmi nie je možná. To ale neznamená, že skončilo to, čo Európu charakterizuje od čias Krištofa Kolumba: a to snahy niektorých európskych národov o nadvládu nad všetkými ostatnými.

Reakcia na príspevok

superštát
autor: Lukáš Krivošík
e-mail: amilakvari@p.com
pridané: 24-09-2003 14:46


Prečo mi vadí superštát?

Pretože je tu ďalšia vláda, ktorá ma bude zdaňovať a kafrať mi do života. Navyše ustanovenia druhej a tretej generacie ľudských práv, ako sú uvedené v návrhu ústavnej zmluvy o EU narušujú moje základné ľudské práva a slobody.

Čo mi vadí na Eurowehrmachte?

Že keď raz budeme chcieť s Eurosovietskeho zväzu vystúpiť, možno tu bude existovať ozbrojená sila, ktorá nás donúti v nej ostať násilím.

Bolo by SVK na tom lepšie, keby do EÚ nevstúpilo?

Jednoznačne!!! To by si vyžadovalo ale od národa charakterovú silu, ktorou mi Slováci nedisponujeme, preto dnes beriem našu integráciu do EÚ ako fakt a píšem o tom, čo sa s tým dá vnútri Únie robiť. Mám bohužiaľ strach, že nič moc a preto vidím budúcnosť nášho kontinentu čierne.
A spolahni sa, že za rok, dva, o tomto čase si to bude uvedomovať aj veľa Slovákov a preklínať deň, keď SR do Únie vstúpila.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group