ISSN 1335-8715

08-06-2005   Jozef Filko   Slobodný trh   verzia pre tlač

Poistenie v stredoveku

V dnešnej dobe je slovo sociálny v TOP 10 politického slovníka. Veľká časť obyvateľstva si jeho vznik iste spája so vznikom socialistických a im podobných myšlienok. Tradičnou oblasťou, kde sa toto slovíčko vyskytuje je poistenie...

Reakcia na príspevok

RE: Tomas
autor: Dewey
pridané: 13-06-2005 15:33


To viem uz teraz Tomas. Len zakazmi urcite nie, ved o tom ani nehovorim. Nezbavujem sa zodpovednosti za vychovu, aj ked jej dosah ako i dosah prirodzenej autority rodica, tak ako pises, je v urcitom veku uz len obmedzeny. Stat ako ucitu uroven organizovania vztahov medzi jednotlivcami potrebujem len na to, aby som mal moc zabranit prieniku prvku, ktory lahko vrazi klin do vychovy a rozlozi osobnost dietata...

Nech chcem vidiet svoju vychovu k drogam akokolvek liberalne, vo veku 7-14 rokov, si neviem predstavit pristup - ved skus dcera moja, aj tak ti nezabranim...a potom pridi, pokecame pri cigaretke.

Inak o pivniciach a toluene som zacal pisat aj ja.Nechcelo sa mi to rozvijat, tak som to odmazal. Tiez s tym mam, hoci pomerne davnu, skusenost. Paradoxne rodicia o tom vedeli a mali na haku.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group