ISSN 1335-8715

08-06-2005   Jozef Filko   Slobodný trh   verzia pre tlač

Poistenie v stredoveku

V dnešnej dobe je slovo sociálny v TOP 10 politického slovníka. Veľká časť obyvateľstva si jeho vznik iste spája so vznikom socialistických a im podobných myšlienok. Tradičnou oblasťou, kde sa toto slovíčko vyskytuje je poistenie...

Reakcia na príspevok

Tomas
autor: Dewey
pridané: 13-06-2005 13:23


Ta veticka sa tykala alkoholu a cigariet vs. tvrde drogy. Miesto prvej zaskolackej cigaretky si slahnut rovnako dostupny kokain...

Aky stat? Nepotrebujem stat ako vychovavatela, ale stat ako nastroj ochrany.(v prvom rade svojho potomka). Pretoze ho nemozem nosit a ani nechcem na retazy. Chcem mu dat slobodu akekvatnu veku a schopnosti uvedomit si v celej sirke dosledky svojich pocinov. Aspon pokial to ide. Napriek tomu je uplne jasne, ze v urcitom veku clovek staca postupne "dosah"(ak ho nechce stratit uplne) na zivot dietata a dieta zacne vo vacsej miere niest zodpovednost.

Takze som sa nedozvedel Tvoj nazor na otazku tvrdych drog, ale zato som sa dozvedel, ze nie som kvalifikovany hovorit do vonakajsich podmienok vychovy svojho dietata, nemam pravo pozadovat ochrannu ruku statu pred agresiou...fascinuje ma, ze si z celeho kontextu vyextrahoval hentu veticku. Vies co, ozvem sa o 10(?) rokov, potom mozno budem kvalifikovany podla Teba povedat cokolvek ohladom vychovy.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group