ISSN 1335-8715

05-06-2005   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Kultúra - odpoveď na slovenskú otázku

Slovo „kultúra“ je v posledných dňoch skloňované vo všetkých pádoch. Bývalé tváre Slovenskej televízie sa spojili do „Iniciatívy za verejnoprávnosť“ a nekultúrnosť slovenského národa zhodili na plecia jediného muža: Richarda Rybníčka.

Reakcia na príspevok

RE: Krivosikovi
autor: Lukas Krivosik
pridané: 10-06-2005 17:57


Rusko je lavicovy liberal, sam sa k tomu pred par rokmi priznaval, napr. v rozhovore pre Plus7dni. V najnovsom Slove chvali Robert Madej zo Smeru poslankynu ANO Evu Cernu, ze je to "liberalka s velkym socialnym citenim". Heriban zase presadzuje homosvadby a pozitivnu diskriminaciu...

Podla mna, ANO je jednoznacne lavicovo-liberalna strana, aj ked Rusko tvrdi, ze zakladom jeho ideologie su brozurky Hayeka a Milla.

Cestu do nevolnictva by som do domacnosti nerozdaval, taketo knihy by som porozdaval mienkotvorcom, teda novinarom, ucitelom a fararom. Zislo by sa vsak napisat nejaku tensiu knizku, ktora by sa zaoberala ekonomickymi poverami Slovakov a vyvracala by ich. To by sa malo rozposlat do domacnosti.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group