ISSN 1335-8715

08-06-2005   Jozef Filko   Slobodný trh   verzia pre tlač

Poistenie v stredoveku

V dnešnej dobe je slovo sociálny v TOP 10 politického slovníka. Veľká časť obyvateľstva si jeho vznik iste spája so vznikom socialistických a im podobných myšlienok. Tradičnou oblasťou, kde sa toto slovíčko vyskytuje je poistenie...

Reakcia na príspevok

Tema
autor: PeterS
pridané: 10-06-2005 15:40


Co sa dost podivujem, ze tu este nikto nenapisal nic o sexualnych skandaloch knazov, teda, samozrejme v duchu kritiky spiknutia lavicovej, homosexualnej a feministickej propagandy.

Tak davam do placu surovinu na kritizovanie:

http://www.headliner.org/headliner.php?c=us&id=264439&abbr=a...

Podla zaznamov biskupov a Associated Press znama vyska odskodnenia obetiam od Katolickej cirkvi v US dosiahla hodnotu 1,06 miliardy USD.

(A potom, ze sa nikomu nechce do odluky, ked Vatikan potrebuje kazdu volnu aj Slovensku korunu na pokrytie tejto predrazenej rozkose. Za 30 mld. SKK si viem predstavit full servis pre vsetkych... no nebolo by ekonomickejsie? Dopyt je, ponuka tiez, aj zdroje, zbytocne deformuju a kriminalizuju trh obmedzovanim nakupneho spravania sa casti dopytu. Zrele na oranzovu revoluciu.)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group