ISSN 1335-8715

05-06-2005   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Kultúra - odpoveď na slovenskú otázku

Slovo „kultúra“ je v posledných dňoch skloňované vo všetkých pádoch. Bývalé tváre Slovenskej televízie sa spojili do „Iniciatívy za verejnoprávnosť“ a nekultúrnosť slovenského národa zhodili na plecia jediného muža: Richarda Rybníčka.

Reakcia na príspevok

RE: este libertarianovi
autor: Jozef Filko
pridané: 06-06-2005 23:12


Lukas, TV Zumpa naplna vsetky body §52, ale so spravnou davkou televiznej Narkozy.
Inak danu relaciu (Medialne forum - este furt mi slzy tecu pri tom pseudo nazve) som videl od prvej minuty po poslednu. V tom mnostve fekalneho smradu bola jedinym osviezenim vona pana Zajac a pana Mathé (zjavne nezapadli do kontextu relacie, na mieste moderatorov by som ich dal okamzite vyviest). I keď (ako hovori pani Maritnáková) som hlboko ale naozaj hlbokooo sklamany panom Markovicom a ciastocne aj panom Krajcerom. Vstup pana Markovica do kulturnej zumpy "vraj za kulturu" je uzasny. Stale tapam kto to vlastne cele vymyslel (iste skryty genius). Najviac som sa pobavil, ked moderatori ustavicne opakovali, ze relacia je o celom medialnom trhu a nie len o STV a hned nato opakovali (pre blbeho divaka aj v titulkoch), ze pan Rybnicek neprisiel (zaber na smutnu a sklesnutu prazdnu stolicku ma vzdy dojal k slzam). A vyborne bolo ked pan Zajac otvorene hovoril o zaujatosti TV Zumpova-narkoza s istou politickou strANOu a nikto si toho akoze nevsimol a diskretne na to vsetci pozabudli. A este by ma zaujimalo, za kie peniaze tam chodi uradnicka z ministerstva kultury, kua.

No proste kto ten hunmusny sajrajt nevidel nech lutuje, take nieco sa asi len tak nezopakuje (aj Tvojsejovci su oproti tomu len zumpovy odvar). Navrhujem aby sa z tejto diskusie stala nova kulto-reality sou s nazvom "Ako sme mu vypalili Rybnik."


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group