ISSN 1335-8715

21-04-2004   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Slovenská otázka ako kríza slobody a morálky

„Prosíme slovenských zákazníkov, aby nekradli!“ S podobnými nápismi v rakúskych obchodíkoch, napísaných lámanou slovenčinou, je možné stretnúť sa ešte dnes. Táto výzva, ktorá musí zahanbiť vari každého Slováka, je skvelým zhmotnením toho, čo minimálne v podvedomí cíti každý z nás.

Reakcia na príspevok

RE: preco 1 narod?
autor: Pato
pridané: 06-06-2005 19:57


Tu nejde o to ci su Slovaci nieco viac ako Madari ...su to taky isti ludia,ale ked citam dejepis a citam co nam robili v Uhorsku ako utlacovali Slovakov,ako znevazovali pritomnost Slovanov,ktori mimochodom na tomto uzemi boli o mnoho skor ako nas chceli pomadarcit a v sucasnosti maju este tu drzost nam vraviet aby sme sa im ospravedlnili( ...preboha zaco sa im mame ospravedlnovat? )tak pocitujem obrovsky hnev. Dnes som este aj cital ako sa citia ukrivdeni,ze podla Trianonskej Zmluvy,kedy vzniklo CSR,ze vraj znicili ich historicky stat a podobne kraviny a ze by sa to malo v sucasnosti napravit a Madari sa zjednotit(aj s nasim uzemim)...PRETO NEMAM RAD MADAROV,ale zas nie kazdeho ale tych ktori pocituju ,ze Slovaci su NIČ! a madari ...

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group