ISSN 1335-8715

02-04-2005   Matúš Demko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Prípad Terri SHYvo

Hospic, v ktorom Terri Schiavo ležala, bol strážený políciou kvôli demonštrantom – priaznivcom i odporcom. Niektorí z tých, čo prejavovali svoj súhlas s odpojením vyživovacej trubice, sa deklarovali ako ´mladí komunisti´. Apropo, kto je Terri?

Reakcia na príspevok

RE: lekcia o vyhrade svedomia - co to je podla navrhu zmluvy s vatikanom
autor: jednotlivec/jednokto
pridané: 27-04-2005 15:15


ad Spanielsko: aplikujem tvoj pristup k spolocenskemu konsenzu - spanielsky parlament to schvalil, teda je splnena tvoje definicia spolocenskeho konsenzu. Je preto celkom normalne vyzadovat, ze by sa mal respektovat. Bud to budu krestania respektovat, alebo sa odstahuju, alebo sa budu snazit demokratickymi zmenami dosihanut zakaz RP. Ale krestania u nas spolocensky konsenzus nejak nemaju zaujem respektovat, oni furt chcu nejake vynimky. Proste maju radi pozitivnu diskriminaciu vo svoj prospech.

V tvojej druhej vete si nahnevany, ze spolocensky konsenzus v silne katolickom spanielksu pripustil RP a hovoris, ze krestania sa budu musiet vratit dokatakomb... chces ten stav nejak zmenit? hadam len nie nedemokraticky!?! nech sa paci, kretania nech zmenia spolocensky konsenzus a je to. Ano, pre mna si zasluzia obdiv ti krestania, ktori sa snazia spolocensky konsenzus zmenit presviedcanim a nie naordinovanymi prikazmi. Taktiez maju obdiv ti krestania,ktori ziju krestansky a nesnazia sa prinucovat druhhych, aby zili podla ich predstav. Najmenej sympatii u mna maju ti krestania,ktori nutia inych zit podla krestanskych principov ale sami su farizeji.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group