ISSN 1335-8715

02-04-2005   Matúš Demko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Prípad Terri SHYvo

Hospic, v ktorom Terri Schiavo ležala, bol strážený políciou kvôli demonštrantom – priaznivcom i odporcom. Niektorí z tých, čo prejavovali svoj súhlas s odpojením vyživovacej trubice, sa deklarovali ako ´mladí komunisti´. Apropo, kto je Terri?

Reakcia na príspevok

RE: lekcia o vyhrade svedomia - co to je podla navrhu zmluvy s vatikanom
autor: Martin Hanus
pridané: 26-04-2005 17:06


Nerozumiem, preco ste pisali tie prve dva odstavce, a uz vobec nerozumiem vasim dedukciam (ohladne tych Mojsevcov, mudreho diktatora - to ste odkial nabrali?). Pointou mojho prispevku - ktoru ste urcite pochopili - bolo upozornenie, ze nepopularne reformy (ktore napr. my dvaja na tejto vlade ocenujeme) isli proti mienke vacsiny obcanov, ako divakov Mojsejovcov, tak aj vysokoskolskych profesorov. I napriek tomu boli demokraticke. Bodka. Ak chcete o tomto polemizovat, tak prosim, uz teraz vam zavidim zvlastnu zalubu v obhajovani neobhajitelneho.
Vasa posledna veta je klenot cynizmu. Ked tak pekne kazete o nebe a o pekle, prosim zobrat do uvahy aj miesto urcene matkam, ktore sa v dosledku zakonnych stimulov a verejnej "tolerancie" rozhodnu ist na interrupcie. Ono ale nikdy neslo o matky, ich prava, ale - o ideologiu, ktoru hajite aj vy. Skoda.
K tomu nechcenemu dietatu - to je strasne povrchna fraza. Mna si rodicia tiez neplanovali, bol som teda "nechceny", rovnako ako mozno tretina, polovica mojich rovesnikov - aj tak ma tesi, ze moja matka ma neposlala rovno do neba. Bol by som totiz rad, keby som sa tam raz s nou mohol stretnut.
Myslim, ze debata nema nijaky zmysel, kazdy argument zahrate do outu, pripadne vyfabrikujete polemiku s mojimi nazormi, ktore som nikdy nepredniesol. To ma fakt prilis nebavi.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group