ISSN 1335-8715

05-08-2003   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Syndróm Kasandry

V gréckej mytológii zohrala Kasandra mimoriadne tragickú úlohu. Bohovia dali tejto dcére kráľa Priama schopnosť vidieť do budúcnosti, no zároveň to zariadili tak, aby jej predpovediam nikto neveril. Pozíciu Kasandry v slovenskej politike zohráva od svojho vzniku v roku 1990 Kresťanskodemokratické hnutie.

Reakcia na príspevok

Deweymu
autor: Zelda
e-mail: z@z.sk
pridané: 06-08-2003 16:45


Jedinou chybou tohto článku je, že je napísaný s vyložene konzervatívnych pozícii, pre podobne zmýšlajúceho čitateľa. Ľavičiarov teda riadne naštve. Ja síce dávam prednosť OKS pred KDH, ale článok mi hovorí priamo z duše.
Milý Dewey! Niet divu, že Ťa nenadchol, keď sa sám za ľavicového liberála hlásiš a tu máš KONKRÉTNE PRÍKLADY toho, ako sa Vy ľavičiari mýlite vo svojom pohľade na svet. Ja si myslím, že nasledovať by mohol článok "Mylné proroctvá ľavicového liberála" a bolo by to o ich najvyššom šéfovi, Ficovi. Ten o. i. bohurovne tvrdil: "SDKÚ bude rada ak sa vo voľbách dostane vôbec do parlamentu", a videli sme aký bol sklamaný, keď mu to nevyšlo a nestal sa premiérom. A ten jeho farmársky zákon. Predkladal ho s takou pompou a slávou, a teraz sa odborníci zhodnú, že ten zákon je v praxi bezzubí. Stavím sa, že zákon o preukazovaní pôvodu majetku bude obdobný "PODFU(c)K". Alebo vo Ficovom prípade skôr "podfik"...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group