ISSN 1335-8715

02-04-2005   Matúš Demko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Prípad Terri SHYvo

Hospic, v ktorom Terri Schiavo ležala, bol strážený políciou kvôli demonštrantom – priaznivcom i odporcom. Niektorí z tých, čo prejavovali svoj súhlas s odpojením vyživovacej trubice, sa deklarovali ako ´mladí komunisti´. Apropo, kto je Terri?

Reakcia na príspevok

RE: lekcia o vyhrade svedomia - co to je podla navrhu zmluvy s vatikanom
autor: Martin Hanus
pridané: 19-04-2005 15:56


"Vas postoj je v rozpore so spolocenskym konsenzom": ach, hroza, tohto som sa naozaj dopustil? Ako si len v casoch meciarizmu-slozizmu-luptakizmu dovolili niektori pisalkovia velkeho Vladimira kritizovat, ked tym boli proti "spolocenskemu konsenzu"?

Bebe, vasa argumentacia je skratova. Moje presvedcenie nezavisi od akehosi spriemerovaneho konsenzu spolocnosti, a dufam, ze ani vase. Alebo je vasim polit. idolom Robert Fico a popidolom Britney Spears?

Dalsi skrat: "Prijmat pravne normy, ktore stoja proti spolocenskemu konsenzu je podla mna v rozpore s tym, ako ma fungovat demokracia. A zmluva o vyhrade svedomia je podla mna presne takouto normou." No, ale co budete hovorit, ked tu zmluvu schvali parlament, teda bude prijata spolocenskym konsenzom? A co by ste potom hovoril na moju pripadnu namietku (ak by som si osvojil vasu argumentaciu...), ze sa v kritike tej vyhrady svedomia mylite, pretoze "vas postoj je v rozpore so spolocenskym konsenzom"?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group