ISSN 1335-8715

02-04-2005   Matúš Demko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Prípad Terri SHYvo

Hospic, v ktorom Terri Schiavo ležala, bol strážený políciou kvôli demonštrantom – priaznivcom i odporcom. Niektorí z tých, čo prejavovali svoj súhlas s odpojením vyživovacej trubice, sa deklarovali ako ´mladí komunisti´. Apropo, kto je Terri?

Reakcia na príspevok

RE: lekcia o vyhrade svedomia - co to je podla navrhu zmluvy s vatikanom
autor: jednotlivec/jednokto
pridané: 18-04-2005 11:26


bebe. to, ze chcu, aby niektore skupiny lekarov mali specialne vynimky v statnych zariadeniach, toje len zaciatok...najprv sa pasuju do pozicie pohorsenych moralistov, ktori sa pohorsuju, ked oni musia nieco robit, na co sa zmluvne zaviazali. V ramci salamovej taktiky (kusok po kusku sa plazia za cielom), ktorunam tu uz dlhsi cas citankovo prezentuje Lipsic, Palko a Carnogursky, sa zachvilu z pozicie pohorsenych moralistov, ktori odmietaju nieco robit zmenia na pohorsenych moralistov, ktori ohnivym mecom budu vnasat do spolocnosti svoju predstavu o morlake a o tom, co sa moze a co nie. A to bude uz neskoro. Najpr vyboxuju vynimku pre krestanskych gynekologov, zajtra zakazu interrupcie, sterilizacie, asistovanu reprodukciu uplne a kazdemu. Nevymyslam si ani nerobim bubu, ved to k tomu speje, ze nakoniec nielenze budu vynimky pre realizatorov krestanskych principov, tie sa nadiktuju kazdemu ako verejne blao, lebo iba toto blaho je dobre a jedine psravne v nasom case a priestore...staci pocuvat tu kadehacku v europarlamente, palka, lipsica, carnogurskeho ---- na slovensko sa pomaly vkrada hnedocierna diktatura, ktora nam bude rozkazovat, ako sa mame spravat aj v tych najintinejsich aspektoch zivota, aj ked kadehaci najviac kricia, aby sme sukromie netahali do politiky...ale oni nam ho legislativne (a teda aj politicky) pekne naordinuju...a potom bude neskoro kricat, ze co sa to robi...aj hitler sa dostal k moci zakonne, podla pisaneho prava....

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group