ISSN 1335-8715

02-04-2005   Matúš Demko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Prípad Terri SHYvo

Hospic, v ktorom Terri Schiavo ležala, bol strážený políciou kvôli demonštrantom – priaznivcom i odporcom. Niektorí z tých, čo prejavovali svoj súhlas s odpojením vyživovacej trubice, sa deklarovali ako ´mladí komunisti´. Apropo, kto je Terri?

Reakcia na príspevok

Som za vyhradu svedomia
autor: bebe
e-mail: bebe@ragtime.sk
pridané: 14-04-2005 15:54


Len na zopakovanie:
Podla navrhu zmluvy: "moze kazdy odmietnut konat to, (alebo sa zucastnit na konani, alebo konat akukolvek cinnost suvisiacu s tymto konanim vratane asisitencie) co vo svojom svedomi poklada za nedovolene podla vieroucnych a mravoucnych zasad." Co su to mravoucne a vieroucne zasady podla navrhu zmluvy "urcuje Magisterium Katolickej Cirkvi"
Predstavme si ze SR podpise tuto zmluvu a zaroven bude v statnych zdravotnickych zariadeniach vykonavat potraty v statnych skolach ucit sexualnu vychovu na sudoch rozvadzat ci zabezpecovat ine ukony v rozpore s mravoucnymi a vieroucnymi zasadami Katolickej cirkvi. Kedze stat moze tieto zhovadilosti zabezpecovat len vdaka vyberaniu dani, moze, podla mna, v tejto situacii obcan, ktory sa kazdu noc nepokojne prevracia pri predstave, ze prispel na judasky gros pre vrahov v bielych plastoch, prestat platit dane. Takze cim skor bude zmluva podpisana tym lepsie pre moj spanok i penazenku.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group