ISSN 1335-8715

01-08-2006   Václav Klaus   EUtópia   verzia pre tlač

Vraťme se k mezivládní Evropě

Evropská ekonomika stagnuje, i když rok 2006 asi bude rokem nejrychlejšího ekonomického růstu v tomto desetiletí. V každém případě je jasné, že tempo ekonomického růstu v Evropě je dlouhodobě daleko pomalejší než ve všech dalších relevantních částech světa. Za posledních šest let rostla Evropa průměrně jen o 1,3%, v problémech se již patnáct let topící Japonsko o 2,7 %, USA o 3,5%, a to radši neuvádím data o Asii.

Reakcia na príspevok

RE: K tym hlupostiam ....
autor: LIBERTARIAN
pridané: 08-08-2006 8:31


Je to ubohe, ak moje argumenty povazujes iba za lamentovanie. Malo by ti byt jasne, ze v takto sa chovajucom state na to chovanie statu doplatia vsetci, aj ti chudobni (aj ked ciste opticky sa im zda, ze oni cosi ziskavaju).

A k volbam -
Vzhladom na CELKOVE realne pomery pred volbami bola neucast najslusnejsou reakciou. Nic sice nevyriesila, ale Ficovi moja ucast neposkytla legitimitu. Mozno tebe su uvahy tohto typu cudzie - ale na LIBINST -
http://forum.libinst.cz/viewforum.php?f=3&sid=d47cc13c8112df9d6da626b39a2a594...
su taketo uvahy velmi seriozne diskutovane a zdovodnene.
Pokial nastolujes otazku, KTO pomohol Ficovi k moci, tak sa natiska protiotazka - ako pomohlo Ficovi okydavanie SDKU zo strany KDH, absurdne rozbitie ich koalicie, vyprovokovanie predcasnych volieb, ........
Pokial si davas tu namahu, a sefujes internetovemu magazinu, ocakaval by som od teba sirsi pohlad a kompexnejsie nazory. V tomto su napriklad LIBINST spickove.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group