ISSN 1335-8715

02-04-2005   Matúš Demko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Prípad Terri SHYvo

Hospic, v ktorom Terri Schiavo ležala, bol strážený políciou kvôli demonštrantom – priaznivcom i odporcom. Niektorí z tých, čo prejavovali svoj súhlas s odpojením vyživovacej trubice, sa deklarovali ako ´mladí komunisti´. Apropo, kto je Terri?

Reakcia na príspevok

RE: o co vam vlastne ide?
autor: jednokto
pridané: 05-04-2005 13:33


dakujem liberal..

co sa tyka toho nicku a sklonovacej problematiky, skusim sa teda premenovat na Jednotlivec aka Jednokto.. hadam to pomoze, nerad zbytocne komplikujem inym zivot :)

Co sa tyka filmu Der Untergang - videl som ho, pani Goebbelsova ja krasny priklad, kde moze zajst slepa neustupciva potreba ist za nejakym vysnenym utopistickym cielom. Mne to nepripomina lavicovych liberalov, ale skorej ultralavicu - komunistov, alebo ultra-pravicu....

Mimochodom z filmu boo jasne vidno, ze pani Goebbelsova nevidela zmysel zivota bez Fuehrera, bez nacionalneho socializmu, ako sa vyjadrila v jednej scene..prepacte, ale mne sa v tu ranu v kine v mozgu zapla scena, ked som videl placucu polsku mladez, ktora zialila za papezom a ludia sa tym pytali, ze ako mozu zit bez "pappa". Tam ja vidim paralelu, aj ked samozrejme nasledky su diamtralne odlisne - nedokazem si predstavit, ze by nejaky krestan spachal samovrazdu kvoli smrti papeza.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group