ISSN 1335-8715

02-04-2005   Matúš Demko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Prípad Terri SHYvo

Hospic, v ktorom Terri Schiavo ležala, bol strážený políciou kvôli demonštrantom – priaznivcom i odporcom. Niektorí z tých, čo prejavovali svoj súhlas s odpojením vyživovacej trubice, sa deklarovali ako ´mladí komunisti´. Apropo, kto je Terri?

Reakcia na príspevok

RE: Clovek - je to telo alebo dusa ?
autor: liberal
pridané: 05-04-2005 12:04


Myslim si, ze lekari su najkompetentnejsi rozhodnut, ci v tele este funguje najaka aktivita mozgu smerom navonok ( Za cinnost mozgu nepovazujem regulaciu srdca, pluc, ..... )
Einstein sa raz vyjadril, ze “..... k pochodovaniu postacuje miecha, netreba mozog “ . Telo Terri uz ani nepochodovalo, iba vegetovalo.

A este k " PRAVO NA ZIVOT " -
- "Pravo na zivot" znamena, ze zivot nesmie byt nasilne vzaty. Ale neznamena, ze ini musia niekomu ZABEZPECOVAT a UDRZOVAT jeho zivot. Toto je uz zakladom socializmu.


A este - ludi v situacii Terri je vraj v samotnych USA tisice. A nik z toho nerobi rozruch. Je to ,zial, tiez jedna forma konca zivota .............. Statisice ludi zomieraju na celom svete od hladu, chorob, ............. Je to smutne, ale je to realita. Za peniaze , za ktore vegetovala Terri 15 rokov, mohlo prezit tisice vyhladovanych ludi na zemeguli. Aj toto je pohlad na svet . Statisicom zomretych ludi by bola zachranila zivot skatulka penicilinu. Ale ich smrtou sa usetrili potraviny pre inych stotisic ludi............. Aj toto je pohlad na svet.

Nerobte uz z pribehu Terri symbol konca civilizacie.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group