ISSN 1335-8715

02-04-2005   Matúš Demko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Prípad Terri SHYvo

Hospic, v ktorom Terri Schiavo ležala, bol strážený políciou kvôli demonštrantom – priaznivcom i odporcom. Niektorí z tých, čo prejavovali svoj súhlas s odpojením vyživovacej trubice, sa deklarovali ako ´mladí komunisti´. Apropo, kto je Terri?

Reakcia na príspevok

RE: Slabe
autor: Dewey
pridané: 05-04-2005 11:05


"Co je krute je nutit takychto ludi "vegetovat" proti ich voli."

Peter, pojem "proti voly" je nezmyselny. Prave v tom je problem. Keby mala moznost rozhodnut predtym o svojom buducom stave, bolo by to jednoznacne.

Chapem rodicov. To, na co sa pozeraju je "ziva spomienka" na Terri a urcita nadej.(bez ohladu na racionalitu ocakavania) To co ju ma nahradit je "prach" a uz len ciste spomienky.
Udrzanie tela Terri pri zivote (nizsia uroven) nikomu neublizuje(ak ano, tak mi nie je jasne komu), slobodne rozhodnutie tych, co maju k nej najblizsie je jasne. Co sa mi zda "zvlastne", je odmietanie pomoci na financovanie.(spominal to jednokto, inak kauzu nesledujem). Z coho bola cela zalezitost doteraz financovana? (zdravotna poistka, rodicia, stat? Viete niekto?)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group