ISSN 1335-8715

02-04-2005   Matúš Demko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Prípad Terri SHYvo

Hospic, v ktorom Terri Schiavo ležala, bol strážený políciou kvôli demonštrantom – priaznivcom i odporcom. Niektorí z tých, čo prejavovali svoj súhlas s odpojením vyživovacej trubice, sa deklarovali ako ´mladí komunisti´. Apropo, kto je Terri?

Reakcia na príspevok

RE: o co vam vlastne ide?
autor: jednokto
pridané: 03-04-2005 18:26


toto uz je fak´t sila, rozum sa mi zastavuje... Krivosik ma nazve lavicovym liberalom, blbeckom a tazkym demagogom tazkeho razenie. Preco? lebo poukazem na to, ze konzervativcom (urcite vsak aspon Krivosikovi a Carnogurskemu) vadia potraty, nakolko tvrdia, ze nebude mat na nich kto makat... Krivosik ma uraza, nakoko poukazem na tento suvis..Kto v tejto debate ako prvy spomenul, ze potraty su zle, lebo nebude mat kto na stare kolena na starcov makat? cuduj sa svete, samotny Krivosik, ktoreho si dovolim citovat .." Velmi dobre to vyjadril Pat Buchanan. Dnesna generacia vrazdi interrupciami svojich potomkov, v dosledku coho sa rodi malo deti. Tato generacia zostarne a nebude mat na nu kto robit."

Ja neviem ci tu pisu dvaja Krivosikovia, alebo jeden co ma akutny problem s prudkou stratou pamate, ale uraza ma za to, ze poviem to, co on sam napise v reakcii predtym...no nenachadzam slov...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group