ISSN 1335-8715

02-04-2005   Matúš Demko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Prípad Terri SHYvo

Hospic, v ktorom Terri Schiavo ležala, bol strážený políciou kvôli demonštrantom – priaznivcom i odporcom. Niektorí z tých, čo prejavovali svoj súhlas s odpojením vyživovacej trubice, sa deklarovali ako ´mladí komunisti´. Apropo, kto je Terri?

Reakcia na príspevok

RE: o co vam vlastne ide?
autor: Lukas Krivosik
pridané: 02-04-2005 22:52


jednokto, pripominas mi toho polskeho komunistu Urbana, ktory sa vytesoval, ze prave zomrel papez. Si zhruba na rovnakej dusevnej urovni. Ak tym nezmyslom, co si napisal chces verit, ver im nadalej.

Vy lavicovi liberali ste jednoducho hlupaci a za svoju nebotycnu hlupost neustale platite. Vid. frustrovany Simecka a kamarati. Vy proste vzdy vsadite na nespravnu kartu a potom sa cudujete ako ste sa mylili...

Dovod, preco su konzervativci proti interrupciam a eutanaziam je ten, ze ak zrelativizujes ludsky zivot na jeho zaciatku a jeho konci, mozes ho uz zrelativizovat v ktorejkolvek etape zivota. A ludia to preglgnu, zvlast ked sa to zahmli takymi prazdnymi pojmami ako je "kvalita zivota".

Teraz davaju v kinach nemecky film Untergang o poslednych dnoch Adolfa Hitlera v bunkri pod Berlinom. Asi najviac ma zamrazilo pri scene, ked Marta Goebelsova otravi svoje deti, lebo si nevie predstavit, zeby vyrastali vo svete bez narodneho socializmu. Eutanazia zacala v Tretej risi. To su duchovni predkovia lavicovych liberalov.

Je smutne, ze v 1989 boli porazeni jedni blbeckovia, aby vzapeti nastupil liberalny blbecek Kusy, Javurek a zvlast blbecek jednokto.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group