ISSN 1335-8715

02-04-2005   Matúš Demko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Prípad Terri SHYvo

Hospic, v ktorom Terri Schiavo ležala, bol strážený políciou kvôli demonštrantom – priaznivcom i odporcom. Niektorí z tých, čo prejavovali svoj súhlas s odpojením vyživovacej trubice, sa deklarovali ako ´mladí komunisti´. Apropo, kto je Terri?

Reakcia na príspevok

o co vam vlastne ide?
autor: jednokto
pridané: 02-04-2005 22:25


takze nakoniec vsetky tie patosy, tie moralisticke sudy a vznesene ciele, ktorymi je doslova prapchata retorika konzervativcov, vlastne zakryvaju len strach konzervativcov, ze ked budu stari, aby mal na nich kto makat? Aby im mali fasa dochodky a aby im mal kto vynasat bazantov v nemocnici a kto napiect chlieb? teda nejde tu o ziadne vyssie principy, ale ide tu o to narobit co najviac ludi a zabranit zaroven ich znizovaniu, len aby sme mali istotu, ze bude kto na nas makat? Nuz ale preco potom nasi moralisticki konzervativci nam tu mazu medove fuzy pod nosom (vsetky tie emocionalne reci o umierani od hladu, o nemych vykrikoch plodov pri potratoch a podobne), preco nam nepovedia na rovinu, ze im ide o tom, aby mali na starobu postarane?

Jediny kto to takto jasne hovori je Carnogursky, ale aj ten to zabaluje do lubivych fraz a na racionalne protiargumenty odpoveda obzvlast nepravnicky (to je unho nezvycajne) a populisticky.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group