ISSN 1335-8715

02-04-2005   Matúš Demko   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Prípad Terri SHYvo

Hospic, v ktorom Terri Schiavo ležala, bol strážený políciou kvôli demonštrantom – priaznivcom i odporcom. Niektorí z tých, čo prejavovali svoj súhlas s odpojením vyživovacej trubice, sa deklarovali ako ´mladí komunisti´. Apropo, kto je Terri?

Reakcia na príspevok

koma
autor: no-one, really
pridané: 02-04-2005 17:03


Presne tak, 'informacie' o tom, ze Terri vraj komunikovala su hrube zavadzanie, a pekne ukazuju ako daleko su nabozenski konzervativci hrajuci sa na bohov schopni zajst pri klamstvach. Lekari to povedali jednoznacne - nema uz ziadne vyssie funkcie mozgu, nic nevnima. Takze informacie z jednoznacne orientovanych webov, ako spominany TerryFights.com ci aky to vlastne bol, by som bral vazne s rezervou. A ta hra na bohov - pri prirodeznom chode veci by uz davno bola mrtva - teda boh by ju k sebe uz davno prijal, ak to chcete takto. Ale nasi uzasni konzervativci by ju umelo chceli drzat pri zivote este doneviemkedy.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group