ISSN 1335-8715

12-03-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Gorbačov - falošný demiurg

V týchto dňoch si pripomíname 20 rokov glasnosti a perestrojky, ktoré so svojím príchodom k moci v Sovietskom zväze ohlásil Michail Gorbačov. Pre liberálnu ľavicu po celom svete to bude opäť dôvod pre šírenie legendy o tom, ako východná Európa vďačí za slobodu práve „osvietenému Gorbimu“.

Reakcia na príspevok

odpoved
autor: v.B
pridané: 18-03-2005 16:41


Ak ta nebavim, tak na mna nereaguj. Jednoduche. Ja vidim len zaujem tretich osob (napr mna) na tom aby vznikali stabilne manzelstva, na RP ziadny moj zaujem nevidim. Nepodporujem ani "pomoc" statu pre manzelstvo a priklanam sa skor k tomu ze robi viac skody ako uzitku (najma socialna). Manzelstvo moze existovat aj bez statu. Plodenie deti je v zaujme tretich osob, to ostatne si mozu vybavit partneri 2strannymi zmluvami, napr predmanzelskou zmluvou. Atd.

Celkove mam dojem ze ti uz dlho unika podstata. "dvaja homosexuali tento defaultny stav nemaju a ak by chceli sa dostat na taku urvoe, museli by vynalozit nemale financne prostriedky, ako aj cas, aby sa dostalina roven." - A preco ta trapi len to ze to musia urobit homosexuali ! Ved to musia urobit vsetci ludi ktori chcu niekomu odkazat majetok (okrem manzelov). Opakujem po x-ty krat, je tu vseobecny problem ("vela penazi na zavet") - preco ho chces riesit specialne pre hoomosexualnych partnerov ? Co ta je do toho aky je vztah mojich turistov ? Preco ta trapi ze homosexuali minu kopu penazi a peniaze mojich turistov ta netrapia ? Preco nie je mozne aby to vsetko bolo mozne dosiahnut len dvojstrannymi zmluvami ?


"Ide o pripady, ked na to nie je priestor ani cas..." - Zmluva sa da uzavriet vopred, aj RP predsa treba uzavriet vopred...Na privilegiach pre bezdetnych manzelov netrvam.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group