ISSN 1335-8715

12-03-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Gorbačov - falošný demiurg

V týchto dňoch si pripomíname 20 rokov glasnosti a perestrojky, ktoré so svojím príchodom k moci v Sovietskom zväze ohlásil Michail Gorbačov. Pre liberálnu ľavicu po celom svete to bude opäť dôvod pre šírenie legendy o tom, ako východná Európa vďačí za slobodu práve „osvietenému Gorbimu“.

Reakcia na príspevok

RE: usmev na perach
autor: v.B
pridané: 17-03-2005 13:47


"RP je RP a nie manzelstvo. ina definicia." - Ano, a prave preto nechapem snahu prisudit RP tie iste privilegia ktore ma manzelstvo na zaklade axiomy ich rovnosti, ak sa zaroven predpoklada ze RP je aj tak nieco ine a ze su teda nerovne. Nevidim logiku. Argumentuje sa pritom poziadavkou rovnosti, a zaroven sa pripusta ze tu aj tak ostane nerovnost. Trochu zjednodusene, ak sa budem snazit zrovnopravnit cisla 3 a 7, nedosiahnem to tak ze 3 zmenim na 5 alebo na 2. Hovorim len o postoji statu a legislativy, postoj cirkvi je irelevantny (nebudem rozoberat preco, nemam teraz cas)


"Hovorim o zaujem statu na vytvarani domacnosti a podpore stabilneho suzitia ludi a vytvarania isteho zazemia." - Vobec si nemyslim ze by mal existovat zaujem statu na podpore suzitia homosexualov a stavil by som svoj mesacny plat na to ze si to nemyslia ani liberali na isloboda.sk. Ti sa skor snazia zbavit stat moznosti zasahovat ludom do sukromia. To asi myslel L.K.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group