ISSN 1335-8715

12-03-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Gorbačov - falošný demiurg

V týchto dňoch si pripomíname 20 rokov glasnosti a perestrojky, ktoré so svojím príchodom k moci v Sovietskom zväze ohlásil Michail Gorbačov. Pre liberálnu ľavicu po celom svete to bude opäť dôvod pre šírenie legendy o tom, ako východná Európa vďačí za slobodu práve „osvietenému Gorbimu“.

Reakcia na príspevok

RE: usmev na perach
autor: jednokto
pridané: 17-03-2005 11:38


RP je RP a nie manzelstvo. ina definicia. Rp by napriklad nemohli byt zaregistrovni pred tvarou cirkvi, nakolko ona to odmieta. to je celkom normalne a nevidim dovod, preoc yb cirkev mala robit cirkevne RP, ked ich odmieta.

stat podporuje iste aktivity a ma iste zaujmy, ktore chce, aby boli podporovane. nemoze mat protiustanve zaujmy alebo zaujmy, ktore by porusovali prava a rovnost obcanov. Svoje zaujmy podporuje tak, ze podporuje tych, ktore tieto zaujmy naplnaju. Vsetkych. Nemoze podporovat jednu skupinu, ktora naplna tento "statny zaujem" (nepaci sa mi to slovne spojenie, ale momentalne ma mic ine nenapada :D), a inu skupinu,ktora tiez naplna tento "statny zaujem" nepodporovat.

Hovorim o zaujem statu na vytvarani domacnosti a podpore stabilneho suzitia ludi a vytvarania isteho zazemia.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group