ISSN 1335-8715

12-03-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Gorbačov - falošný demiurg

V týchto dňoch si pripomíname 20 rokov glasnosti a perestrojky, ktoré so svojím príchodom k moci v Sovietskom zväze ohlásil Michail Gorbačov. Pre liberálnu ľavicu po celom svete to bude opäť dôvod pre šírenie legendy o tom, ako východná Európa vďačí za slobodu práve „osvietenému Gorbimu“.

Reakcia na príspevok

RE: usmev na perach
autor: v.B
pridané: 16-03-2005 10:42


V clanku sa mimochodom pise ze nie je dovod preco by tieto kontrakty mali byt STATOM znemoznene (s tym suhlasim aj ja). Nespomina sa tam vsak ziadny argument, preco by mal pre ne STAT vytvarat specialnu legislativu. Pretoze RP je INSTITUT ZAVEDENY STATOM. Neznemoznit je nieco trochu ine ako napomahat.

Suhlasim aj s argumentom clanku o nespravnosti predefinovania manzelstva a jeho rozsirenia aj na homosexualov. Je pre mna otazne, ako sa to zhoduje s tvojimi "liberalnymi" argumentami ohladom toho, ze ak ma manzelstvo iste privilegia, ma na ne rovnako narok aj partnerstvo homosexualov. Ak je to iny pravny institut (co iste je) tak na tieto privilegia v pripade homosexualov ziadny narok automaticky nevznika


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group