ISSN 1335-8715

12-03-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Gorbačov - falošný demiurg

V týchto dňoch si pripomíname 20 rokov glasnosti a perestrojky, ktoré so svojím príchodom k moci v Sovietskom zväze ohlásil Michail Gorbačov. Pre liberálnu ľavicu po celom svete to bude opäť dôvod pre šírenie legendy o tom, ako východná Európa vďačí za slobodu práve „osvietenému Gorbimu“.

Reakcia na príspevok

RE: usmev na perach
autor: jednokto
pridané: 16-03-2005 9:22


co sy tyka nazoru dotycneho pana na homosexualov, je to jeho nazor. nie moj. Vies, ja osobne davam prednost svojmu rozumu a svojej analyze reality a pokial k podobnym alebo tym istym vysledkom analyzy dosiel niekto predo mnou, tak sa len potesim. Este viac sa potesim, ked to je niekto znamy. Avsak ja nepreberam nekriticky vsetky nazory takeho cloveka, aj ked je znamy a v jeden alebo viacerych veciach sa zhodneme. Ja si dovolim aj oponovat a polemizovat s takymi nazormi toho cloveka, s ktorymi nesuhlasim. Ja nepovazujem cloveka za inteligentnejsieho alebo lepsieho preto,lebo dokaze odcitovat alebo napasteovat vyrok nejakeho znameho cloveka. Ja skor mam rad ludi, ktori vedia svojimi vlastnymi myslienkami podkut svoj nazor a vedia si ho sami vyargumentovat.

Nepodsuvaj tu myslienku, ze pokial nesuhlasim s dotycnym panom, tak nie som pravicovy liberal. to je smiesne. Co sa tyka vyhrady svedomia, fajcenia v baroch a registrovaneho partnerstva, tak na stranek isloboda.sk som nasiel nazory, ktore ked som porovnal s mojimi, s potesenim som zistil, ze su identicke alebo takmer identicke. Napriek tou nie som podla teba liberal (pravicovy liberal). Fakt by ma zaujimalo, ako si k tomu dosiel. Mozno ked si to pisal, nepisalo to to tvoje racio, ale tvoje emocie.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group