ISSN 1335-8715

12-03-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Gorbačov - falošný demiurg

V týchto dňoch si pripomíname 20 rokov glasnosti a perestrojky, ktoré so svojím príchodom k moci v Sovietskom zväze ohlásil Michail Gorbačov. Pre liberálnu ľavicu po celom svete to bude opäť dôvod pre šírenie legendy o tom, ako východná Európa vďačí za slobodu práve „osvietenému Gorbimu“.

Reakcia na príspevok

RE: usmev na perach
autor: Lukas Krivosik
pridané: 15-03-2005 15:19


Na inom mieste hovori Hoppe na tej stranke, ze homosexualne osoby by mali byt spolu s demokratmi a promiskuitnymi zastancami potratov odstraneni s libertarianskeho ne-statu spat do statu.

Jednokto, mozno mam ten dojem, ze ty sa prave pricasto vyjadrujes k spolocenskym temam. Co poznam liberalov a fakt su dost dobri v ekonomike a su za slobodny trh a vsetko toto, tyto ludia sa nechcu bavit o interrupciach a mnohi vnimaju legalne potraty ako problem.

Ja sam by som sa nikdy liberalom nenazval, lebo pod tuto nalepku sa grupuju ludia ako Peter Javurek alebo Miroslav Kusy. By ma inak zaujimalo ako stojis k tomu, co tito "liberali" hlasaju.

Takze my tu sme konzervativci a liberalov nepotrebujeme riesit. Mne je ale smiesne, ak citam liberala Hayeka a ten kritizuje prave tieto "zalezitosti postmoderneho zivotneho stylu".

Ale mozes povedat, ze Hayek nie je liberal, ale konzervativec. Ja tvrdim, ze je konzervativny liberal a my si ho radi adoptujeme.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group