ISSN 1335-8715

12-03-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Gorbačov - falošný demiurg

V týchto dňoch si pripomíname 20 rokov glasnosti a perestrojky, ktoré so svojím príchodom k moci v Sovietskom zväze ohlásil Michail Gorbačov. Pre liberálnu ľavicu po celom svete to bude opäť dôvod pre šírenie legendy o tom, ako východná Európa vďačí za slobodu práve „osvietenému Gorbimu“.

Reakcia na príspevok

RE: usmev na perach
autor: jednokto
pridané: 15-03-2005 13:20


Lukáš Krivošík, teda poďme k témam, ku ktorým som sa ja tu na PS vyjadroval a iba na základe ktorých ty môžeš hodnotiť moju osobu a zhodnotil si, že nemám nič spoločné s pravicovým liberalizmom a ako vzor liberalizmu si mi dal www.isloboda.sk

teda poďme k veci -

odkaz č. 1 homosexuálne registrované partnerstvá: http://www.isloboda.sk/showarticle.php?id=2... zhodou okolností presne to isté, čo tvrdím ja. teda zhoda medzi liberálnym vzorom a mojím názorom

odkaz č. 2 . fajčenie alebo zákaz fajčenia v podnikoch:

http://www.isloboda.sk/showarticle.php?id=7...

zhodou okoností to isté, čo tvrdím ja - teda zhoda medzi liberálnym vzorom a mojím názorom.

tu sú dve základné témy, ktorým som sa ja tu venoval. paradoxne, nepriak tvojmu tvrdeiu, sa moje názory zhodujú s tými, čo sú prezentované na tejto vzorovej stránke. Máš stále tú drzosť hovoriť, že nemám nič spoločné s pravicovým liberalizmom? Bolo by od teba férové, ak by si svoje tvrdenia podložil nejakými argumetami, inak sa pohybuješ iba v úrovni útokov "ad hominem" a to je dosť chabé a biedne.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group