ISSN 1335-8715

12-03-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Gorbačov - falošný demiurg

V týchto dňoch si pripomíname 20 rokov glasnosti a perestrojky, ktoré so svojím príchodom k moci v Sovietskom zväze ohlásil Michail Gorbačov. Pre liberálnu ľavicu po celom svete to bude opäť dôvod pre šírenie legendy o tom, ako východná Európa vďačí za slobodu práve „osvietenému Gorbimu“.

Reakcia na príspevok

RE: Usklabok na perach
autor: Sveto Gavora
pridané: 15-03-2005 9:25


Paaani! Niekto nas tu ma za uplnych blbcov. Ktosi mudry uz davno povedal (zial, neviem kto), ze "statistika sa moze spravat ako prostitutka, ktora poskytne svoje sluzby kazdemu, kto o to poziada". Staci si len vybrat tie udaje, ktore mi vyhovuju.

Ak si niekto trufne napisat takuto znosku (prepytujem) statistickych nezmyslov, ktore este popri tom zjavne nemaju seriozny podklad (toto viem vyargumentovat - neurobim to iba vzhladom na neprimerany rozsah, ktory by taka argumentacia mala), tak potom sa chcem opytat uz iba jedno: preco z tak zaostalej, tmarskej a zadubenej krajiny emigruje do tych krajin, ktore su podla tych statistik lepsie, tak malo Americanov a preco do USA (este stale) emigruju miliony ludi a ich pocet nijako neklesa? Su hlupi vsetci tito ludia alebo iba ten, kto sa nam snazi nahovorit, aka zla krajina je ta Amerika?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group