ISSN 1335-8715

12-03-2005   Lukáš Krivošík   Komentáre   verzia pre tlač

Gorbačov - falošný demiurg

V týchto dňoch si pripomíname 20 rokov glasnosti a perestrojky, ktoré so svojím príchodom k moci v Sovietskom zväze ohlásil Michail Gorbačov. Pre liberálnu ľavicu po celom svete to bude opäť dôvod pre šírenie legendy o tom, ako východná Európa vďačí za slobodu práve „osvietenému Gorbimu“.

Reakcia na príspevok

RE: usmev na perach
autor: jednokto
pridané: 12-03-2005 23:56


moj prvy prispevok tu na PS bol o tom, ako Krivosik hlava-nehlava častoval istú belgickú europoslankyňu rôznymi prívlastkami. Ako vidno, Krivošík sa svojimi šťavnatými prívlastkami k rôznym skupinám, ktoré tak rád generalizuje, priam pýši. Veru tak, mladí bojovníci za pravú vec nikd nemali nedostatok elánu, hr-hr taktiky a vedeli, ako čo pomenaovať, hlavne, ak im ich vodcovia dali ten správny terminologický aparát. Mantra "ľavicoví liberáli" je už asi diagnózou. Samozrejme že tak sa označí každý, ktorý sa nám alebo šéfovi nepáči. Aby sme sa my zapáčili. Apropó, čo si Krivošík myslí o pravicových liberáloch?

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group