ISSN 1335-8715

15-02-2005   Martin Pener   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Západný import, domáci folklór

Rád siahnem po nahrávkach pánov L+S z čias ich zlatej éry, kde komentujú princíp masovej televíznej zábavy: show je jedno vypočítavé umenie, ktoré k nám kolportujú zo západu. Kto vie akého komentára by sme sa dočkali dnes, kedy jeden televízny kanál v snahe konkurovať prebratému produktu, siahne po produkte ešte príšernejšom, produkte domácej proveniencie.

Reakcia na príspevok

RE: live poprava
autor: j.
pridané: 01-03-2005 9:23


Nuz, este som nevidel rhabilitaciu po opatovnom preskumanipripadu, z ktorej y mal popraveny radost. Ono aj ten "dozivotny trest" zvacsa znamena, ze po 20 rokoch ste vonku (ci uz kvoli zhorseniu zdravotneho stavu (na zhorsenie zdravotneho stavu obete si uz nik nespomenie, prezentuje sa iba utrpenie vazna a podobne pseudohumanisticke argumenty...), alebo kvoli zmene politickeho systemu (kazdy novy rezim 1. chce ziskat podporu "mas" 2. Chce vykolajit spolocnost z z je predchadzajuceho stereotypu spojeneho s predchadzajucim rezimom) a tak aplikuje rozsiahle amnestie... Pokial ste v base na dozivotie, vzdy Vam zostava NADEJ... (aj ked v romane jednoho juhoamerickeho autorapriipravili vazna aj o nadej, ze sa mu sebaobetovanim podarilo zachranit aspon jeho najblizsich..." Takze trest smrti nepokladam za milosrdny. Podobne ako potrat, sa uz neda revokovat...

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2023 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group