ISSN 1335-8715

21-01-2005   Ján Dinga   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Nie je liberál ako liberál

Miroslav Kusý sa vo svojom článku (Liberalizmus nepochádza od diabla, ako tvrdia fundamentalisti, SME 10. 1.) snaží dokázať neopodstatnenosť dnešnej kritiky liberálov a tiež nevhodnosť ich označenia ako Leninových bratrancov. Nevedno však, koho myslí pod pojmom fundamentalisti, ani od koho vlastne pochádza inkriminovaný výrok.

Reakcia na príspevok

RE: tvoj rozum a obrázky
autor: jednokto
pridané: 07-02-2005 9:48


do tvojej pozornosti odporúčam aktuálne číslo Reflexu a rozhovor s odbroníkom naslovovzatým - profesorom Procházkom, ktorý vývoj embryí skôma už dlhé roky a je svetovou kapacitou. Máš tam aj tie tvoje obrázky, ktoré potvrdzujú to, čo vravím ja. Procházka jasne tvrdí - embryo ni eje ľudksá bytosť. Takisto ani vlastný genetický kód nie je dostačujúcim dôkazom toho, že to je človek - veď pri pôrode necháme "zahynúť" placentu, ktorá ma identický genetický kód ako dieťa. Okrem toho sa jasne vyslovuje - ak mu niekto ukáže plán domu a povie, že toto je dom, tak to je blbosť. Taktisto ak profesorovi Procházkovi niekto ukáže idividuálnu DNA a povie, že to je človek, tak to je blbosť.

Tak isto ja môžem tebe ukázať môj odstrihnutý nechet a povedať, že som to ja.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group