ISSN 1335-8715

09-12-2001   Martin Hanus   Rôzne   verzia pre tlač

ABSURDISTAN IV.

Bez komentára...

Reakcia na príspevok

RE: Eurofederalisti
autor: Dexter
e-mail: mateffy@internet.sk
pridané: 17-12-2001 12:53


Čo je to "väčšinový názor"? Taký názor neexistuje. Existuje tvoj názor, môj, Klausov. Klaus povedal v Európskom parlamente, čo si myslí a všetci ho chcú preto zbiť. Nech to tí euurosialenci pocuju a nech vidia, ze nielen Britania ma zdravy rozum. A okrem toho je to legitimny nazor a zdieľa ho aj veľká časť českej populácie, čo však s tým nemá nič spoločné. Ale vidno, ako nás EU rozkladá - už nesmieme ani prezentovať vlastné názory, lebo odporujú 'väčšinovému' názoru. O chvíľu to bude 'európsky štandardizovaný názor' a kto ho poruší, spacifikujú ho agenti Ministerstva Pravdy. Nepripomína vám to 1984?Vraj to nie je to správne fórum. A aké by malo byť to správne? V krčme si zanadávať? Len aby sa Havel nenahneval?
Píšeš, že Európska federácia za určitých okolností je fajn vec a porovnávaš to s Ameriskou Úniou. Amerika už dávno nie je úniou, akou bývala za dôb Tocquevilleových, ale dosť centralizovaný štát. Všetky nadnárodné projekty sú haluze. Klaus mal úplnú pravdu. Alebo chceš, aby nám nakoniec OSN diktovalo svetové dane pre svetovú vládu, ktorá nám zabezpečí život ako v raji?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group