ISSN 1335-8715

21-01-2005   Ján Dinga   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Nie je liberál ako liberál

Miroslav Kusý sa vo svojom článku (Liberalizmus nepochádza od diabla, ako tvrdia fundamentalisti, SME 10. 1.) snaží dokázať neopodstatnenosť dnešnej kritiky liberálov a tiež nevhodnosť ich označenia ako Leninových bratrancov. Nevedno však, koho myslí pod pojmom fundamentalisti, ani od koho vlastne pochádza inkriminovaný výrok.

Reakcia na príspevok

RE: Sisi
autor: Martin Hanus
pridané: 31-01-2005 19:36


Pozor, pozor, ja nemam najmensiu neistotu v tom, ze interrupciu treba zakazat a preco. Som novinar, nie som lekar, biologiu som mal na posledy na stredne, ludske telo asi v tretej triede a nazoj sa necitim sposobily na zodpovedanie otazky, v akej stotinke sekundy po zlyhani akej funkcie je clovek lekarsky vyhlaseny za mrtveho. Ako to obaja, Dewey a Jednokto, viete, rad sa poucim. Moj "pomykov" teda nie je vecou principu, ale nevedomosti. Bezpecne vsak viem, ze kazde nenarodene dieta, umelo vybrate, bolo zabite ako ZIVY clovek.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group