ISSN 1335-8715

21-01-2005   Ján Dinga   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Nie je liberál ako liberál

Miroslav Kusý sa vo svojom článku (Liberalizmus nepochádza od diabla, ako tvrdia fundamentalisti, SME 10. 1.) snaží dokázať neopodstatnenosť dnešnej kritiky liberálov a tiež nevhodnosť ich označenia ako Leninových bratrancov. Nevedno však, koho myslí pod pojmom fundamentalisti, ani od koho vlastne pochádza inkriminovaný výrok.

Reakcia na príspevok

RE: echoes
autor: jednokto
pridané: 28-01-2005 16:26


konečne posun. teda "prachvobečejná" licitácia. My zúžime "interrupcie bez uvedenia dôvodu", vy nám "dovolíte" interrupcie pri znásilnení a maloletej. Možno aj pri inceste. Presne ako v parlamente. Videl som to na vlastné oči okaté.

TO je fakt dobré..a kde ostali tie konzervatívne princípy?

Buďme reálni, ecní a konkrétny, lebo len intelektuálne debatky nič nevyriešia. Tie ptreba aplikovať do života. Ako si predstavuješ to zúženie možností interrupcií? Zúženie časovéhoobdobia na interrupciu? na základe čoho? zúženie dôvodov interrupcií? na základe čoho? a za odmenu nebudete trvať, aby sa zakázali interrupcie aj v prípade znásilnenia alebo maloletej? Ó ďakujem, akokeby som počul niektorých konzervatívcov pri výkone legislatívnych činností neďaleko Hradu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group