ISSN 1335-8715

21-01-2005   Ján Dinga   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Nie je liberál ako liberál

Miroslav Kusý sa vo svojom článku (Liberalizmus nepochádza od diabla, ako tvrdia fundamentalisti, SME 10. 1.) snaží dokázať neopodstatnenosť dnešnej kritiky liberálov a tiež nevhodnosť ich označenia ako Leninových bratrancov. Nevedno však, koho myslí pod pojmom fundamentalisti, ani od koho vlastne pochádza inkriminovaný výrok.

Reakcia na príspevok

tvoj rozum a obrázky
autor: jednokto
pridané: 28-01-2005 10:39


nuž veru tak, odporcovia interrupcií veľmi radi svoje aregumenty podbijú obrázkami z interrupcií vo veľmi pokročilom vývoji dieťať. Takéto interrucpie sú legálne napríklad v USA, ale nie u nás. Ja by som tiež mohol ukázať obrázok plodu po interrupcii v skorom štádiu vývoja a zamiešať ho medzi obrázky iných zaujímavých zhlukov buniek, plodov zvierat a nádorov. Ani za svet nebudeš vedieť, čo je čo. Teda prosím ťa emocionálnu argumentáciu typu ručičky nožičky nepoužívaj, nie je hodná seriózne diskutujúceho človeka. Plod v skorom štádiu vývoja vôbec nemusíš rozoznať od povedzme mozgového nádoru. A to vravím nie preto, že by som bol cynik, ale preto, aby som ukázal, že takáto tvoja argumentácia je smiešna.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group