ISSN 1335-8715

21-01-2005   Ján Dinga   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Nie je liberál ako liberál

Miroslav Kusý sa vo svojom článku (Liberalizmus nepochádza od diabla, ako tvrdia fundamentalisti, SME 10. 1.) snaží dokázať neopodstatnenosť dnešnej kritiky liberálov a tiež nevhodnosť ich označenia ako Leninových bratrancov. Nevedno však, koho myslí pod pojmom fundamentalisti, ani od koho vlastne pochádza inkriminovaný výrok.

Reakcia na príspevok

RE: it follows me around...
autor: Dewey
pridané: 27-01-2005 17:24


Filip, uprimne, ja by som bol najstastnejsi, keby som nebol odkazany na vikendove nakupy...obavam sa vsak, ze jedine, co by dosiahli je, ze by zakazom nastvali ludi, ktorych stale pribuda, ktori pracuju vyrazne dlhsie, ako kaze odborarsky predpis. Ak pripustime, ze cast je k tomu nepriamo nutena, tak by to bola facka pre nich aj z druhej strany.
Ak chcu chranit zamestnancov a umoznit im navstevu kostola, nech sa snazia vytvorit podmienky na zvysovanie zamestnanosti a kvality pracovnych miest...v opacnom pripade bude vzdy po ruke dost ludi, ktori budu odkazani na taketo fleky a miesto cumenia na telku s rodinou budu cumiet cely tyzden 12 hodin na display za par chechtakov...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group