ISSN 1335-8715

21-01-2005   Ján Dinga   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Nie je liberál ako liberál

Miroslav Kusý sa vo svojom článku (Liberalizmus nepochádza od diabla, ako tvrdia fundamentalisti, SME 10. 1.) snaží dokázať neopodstatnenosť dnešnej kritiky liberálov a tiež nevhodnosť ich označenia ako Leninových bratrancov. Nevedno však, koho myslí pod pojmom fundamentalisti, ani od koho vlastne pochádza inkriminovaný výrok.

Reakcia na príspevok

Sisi
autor: Lukas Krivosik
pridané: 27-01-2005 1:22


Tak, ked nechas spermiu alebo neoplodnene vajicko len tak, tak odumrie a schluss. Po splynuti vajicka a spermie vsak zapocne proces, ktory prirodzene vyusti do vytvorenia cloveka.

Este raz: nebude z toho ani srnka, ani prasiatko a ani svieckova, bude z toho clovek.

Inak, ja som kedys bol tiez za pravo na potrat. A nazor som nezmenil na zaklade nejakeho nabozenstva. Presvedcil ma clanok Martina Hanusa Stop interrupciam, ktory najdes tusim v rubrike Kulturna vojna. Pricom ten clanok nie je napisany z nabozenskych pozicii.

Druhou vecou bol snimok dietata v case, ked je u nas este interrupcia legalna. Malo to uz hlavicku, ruky, nohy, dokonca to malo diferencovane prsty.

Nebola to viera alebo dogma, ale moj ROZUM, ktory mi povedal, ze to na obrazku je clovek. A vrazda cloveka je neprijatelna.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group