ISSN 1335-8715

21-01-2005   Ján Dinga   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Nie je liberál ako liberál

Miroslav Kusý sa vo svojom článku (Liberalizmus nepochádza od diabla, ako tvrdia fundamentalisti, SME 10. 1.) snaží dokázať neopodstatnenosť dnešnej kritiky liberálov a tiež nevhodnosť ich označenia ako Leninových bratrancov. Nevedno však, koho myslí pod pojmom fundamentalisti, ani od koho vlastne pochádza inkriminovaný výrok.

Reakcia na príspevok

RE: it follows me around...
autor: Lukas Krivosik
pridané: 25-01-2005 21:26


A to, co je v zakonoch mame odkial? Ved moralka a to, co ta ktora spolocnost povazuje za prijatelne nachadza svoju odozvu v zakonoch. V minulom .tyzdni bol krasny Sebejov clanok o knihe The Gifts of the Jews. Co vsetko nam prostrednictvom krestanstva dali zidia. -Sposoby myslenia, linearny nahlad na cas, atd.

To, po com ty volas, to je extremny pozitivizmus. A u nas zakoreneny pravny pozitivizmus je najvacsou pricinou vacsiny slovenskych problemov.

A este jedna vec. Videl som v Nemecku sudnu sien znutra a co nevidim nad vchodom - velky kriz. A to bolo v spolkovej krajine, kde vladol soc-dem.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group