ISSN 1335-8715

01-08-2006   Václav Klaus   EUtópia   verzia pre tlač

Vraťme se k mezivládní Evropě

Evropská ekonomika stagnuje, i když rok 2006 asi bude rokem nejrychlejšího ekonomického růstu v tomto desetiletí. V každém případě je jasné, že tempo ekonomického růstu v Evropě je dlouhodobě daleko pomalejší než ve všech dalších relevantních částech světa. Za posledních šest let rostla Evropa průměrně jen o 1,3%, v problémech se již patnáct let topící Japonsko o 2,7 %, USA o 3,5%, a to radši neuvádím data o Asii.

Reakcia na príspevok

RE: Pre Lukasa Krivosika :
autor: Peter Frišo
pridané: 05-08-2006 13:55


Prosím Ťa, libertarián sa mal už dávno odsťahovať na pustý ostrov a tam mohol žiť presne podľa svojich predstáv. Asi je mu však ľavicový štát s pohodlím príjemnejší a sám neverí svojim anarchistickým konceptom. Pre neho sú materiálne statky viac ako sloboda, len sloboda v tých jeho frázach lepšie znie. /pravda veľmi rád by "oslobodzoval" iných aj proti tomu, čo si oni želajú, tu mu však už ich slobdná vôľa nevadí/. Východňar má v tomto pravdu - libertarián sníva o jedinom a to o vlastnom zvelebovaní statkov.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group