ISSN 1335-8715

26-12-2002   Martin Hanus   Ideológia   verzia pre tlač

Pravica verzus ľavica, časť II.

V minulom článku som skonštatoval, že i napriek veľkej zaťaženosti pojmy pravica a ľavica, ktoré nežijú vo svete vypreparovaných definícií, oddeľuje predsa jasná čiara. Tá je miestami možno rozmazaná, no inokedy vystupuje veľmi čitateľne.

Reakcia na príspevok

RE: RE
autor: Martin Hanus
pridané: 05-01-2003 20:55


Statna rodinna politika? To znie strasne. Som len za minimalnu pozitivnu "diskriminaciu" rodiny - a to nie na zaklade poskytovania pridavkov a rodicovskych prispevkov, ale skor nejakymi danovymi odpismi. Rozhodne som proti akejkolvek AKTIVNEJ ingerencii statu do rodiny. Stat tiez nema co vstupovat do spoluzitia homosexualov, nech si ziju, ako povazuju za vhodne. Ziadne privilegia v podobe "partnerstiev" a neskor "adopcii" im neprisluchaju...
Tieto privilegia patria nanajvys prirodzenemu spolocenstvu, ktore plni svoju biologicku, socialnu, vychovnu funkciu - a to je (ci sa vam to paci, alebo nie) rodina (teda muz a zena).


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group