ISSN 1335-8715

06-08-2004   Peter Frišo   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

Priama linka k Bohu

Pred časom „zúrila“ v Trenčíne Pohoda. Veta dosť ďaleko od kontextu recenzie, ale aj v kontraste s ňou. Mohol som totiž rovnako byť na Pohode a predsa by som mal menší pôžitok, než aký mám pri počúvaní nového CD Mareka Novotného.

Reakcia na príspevok

ave
autor: papagenius
e-mail: papageno@pobox.sk
pridané: 23-11-2004 13:02


ako som sa vyjadril mojimi srdcovkami su jethro,zepps a purples iste su uz troska ohrani.....punkom a metalom som presiel ako pubertak..dnes venujem Jacovi Pastoriusovi,Pat Methenymu a dalsim machrom.Nezabudam ani na M.Vargu.
Nerozumiem len jednemu preco by mala existovat krestanska hudba ako alternativa...cize punk/krestansky punk....metal /krestansky metal..podla mna je to riadny nezmysel.
Podla mojho nazoru je gospel hudba nic moc...dost jednoducha primitivna vec o troch akordoch aj ked zamer iste vzneseny:)Mam otazku co ma dnesna mladez proti klasickej hudbe plnej naboznosti a vrcholnej profesionality?
Ludia dokoca kritizuju JKS a mladez tieto piesne nespieva co je skoda lebo Schneider Trnavsky bol vynikajuci skladatel:))p


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group